
Француско вече
30. мај 2025.
Учешће на конкурсу
6. јун 2025.У Врњачкој Бањи је 31. маја и 1. јуна одржана манифестација „Мост математике“ на којој је учествовала екипа наше школе. Јана Тимко из петог, Анђелина Бербер из шестог, Миња Шкрбић из седмог и Симона Гајдош из осмог разреда, презентовале су пројект на задату тему. Ове године је тема била: „Процена“.
Професор математичког факултета др Мирослав Марић који је и председник Друштва математичара Србије, др Ђорђе Баралић из Математичког института, Радица Каровић, председница удружења Млади математичар и др Тања Шијаковић из Завода за унапређивање васпитања и образовања, одличним оценама су оценили пројект и презентацију, тако да је наша екипа из Врњачке Бање донела златне медаље и пехар за освојено прво место.
Честитамо нашој златној екипи и ментору Оксани Мудри Недић!






